środa, 28 maja 2014

Berlin Start !!!

Jeremi i Berlin to była słuszna decyzja!
  Kilka dni temu, zaraz po 3 urodzinach wybraliśmy się do Berlina, miasta które określiłabym słowem fajowe!
Niemcy Wschodnie, bo taki był kierunek naszej podróży zafascynowały nas z każdej strony. Minimalistyczna, klimatyczna architektura, ulice pełne hipisowskiej młodzieży, liczne kawiarnie i fajowy, luźny klimat unoszący się w powietrzu -taki jest właśnie Berlin w naszym odczuciu.
Jeremi zafascynowany zwiedzaniem miasta, wytrzymywał do późnych godzin, chłonął wszystko tak samo mocno jak jego rodzice. Pierwszego dnia odwiedziliśmy opuszczony port lotniczy w samym sercu miasta. Miejsce niezwykłe, idealne dla rodziców z dzieckiem. Ogromna przestrzeń pasa startowego przeznaczona do biegania, jazdy na rolkach i spacerowania.
Zachwyciła nas tu jeszcze jedna super rzecz, coś w rodzaju ogródków, gdzie każdy może zasadzić sobie swoją roślinę czy warzywa. Skrzynki pozbijane z palet, fajnie wykorzystane odpady a to wszystko na placu zieleni wzdłuż dawnego  pasa startowego. Zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, które postaram się systematycznie dodawać. Nieczynny pas lotniczy -Tempelholf- to obowiązkowy punkt dla tych, którzy chcą uciec od turystycznego zgiełku.
 
  

1 komentarz:

  1. Ale miejsca uchwycone na zdjęciach jak z innej bajki:-) Skrzyneczki mnie urzekły cudne<3

    OdpowiedzUsuń

Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu